مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

افتتاح پروژه های دهه فجر در شهرستان های راور، کوهبنان و زرند با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان

در سفر سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان به شهرستان های راور، کوهبنان و زرند به ترتیب ۵۲ ، ۶۲ و ۷۶۰ میلیارد تومان پروژه همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر بهره برداری و کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، صبح امروز و در هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر خانم دکتر واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان به شهرستان های راور، کوهبنان و زرند سفر و پروژه های این سه شهرستان را به بهره برداری رساند.
*پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان راور
در شهرستان راور مجموعا سرمایه گذاری به ارزش ۵۲ میلیارد تومان صورت گرفته بود که مهمترین آنها شامل: توسعه راه های روستایی، کشاورزی(کانال آب، آبیاری نوین و...)، دامداری(واحد پرورش مرغ گوشتی و گوسفند)، روکش آسفالت، سیستم دیجیتال صدا و سیما و طرح های مخابراتی بود که به صورت همزمان با افتتاح طرح کشاورزی کانال انتقال آب و آبیاری نوین آغاز شد.
در این مراسم سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان هدایت، راهبری تسهیل و رفع موانع تولید را لازمه پیشرفت استان دانست و افزود: صنایع دامی و کشاورزی صنایع استراتژیک هستند و نه تنها برای استان بلکه برای کشور حائز اهمیت می باشد.

*افتتاح و آغاز عملیات اجرایی همزمان پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان کوهبنان
خانم دکتر واعظی پس از استقبال فرماندار و امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان زرند، با حضور در مجتمع معدنی سرب و روی کوه قلعه کوهبنان این پروژه و به صورت همزمان سایر پروژه های این شهرستان شامل: نیروگاه حرارتی ۸مگاواتی، لاین غربی بلوار امام علی(ع) کیانشهر و ۲ باب اقامتگاه پزشک و آبرسانی به روستای شکر آباد را افتتاح کرد.
خانم واعظی در مراسم آغاز به کار معدن سرب و روی کوه قله که اشتغال ۷۰ نفر را فراهم کرده است گفت: معادن، صنایع دستی، کشاورزی و کشت گلخانه ای ظرفیت و فرصت بسیار خوبی برای ایجاد اشتغال می باشد و ما امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی دقیق گام های مثبتی جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان این خطه برداریم.

*بهره برداری از پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان زرند
در شهرستان زرند نیز مجموعا ۱۱۵ پروژه با سرمایه گذاری ۷۶۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۵۰۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم در ایام الله دهه فجر با حضور  سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان به بهره برداری رسید.
خانم دکتر واعظی به همراه فرماندار زرند و برخی مسئولین محلی ظهر امروز پروژه های تامین برق روستای بنان، ساختمان پایگاه اورژانس شهری زرند، باشگاه ورزشی پرشین لیدر، کارگاه تولید مبلمان و مصنوعات چوبی و سالن شماره یک گلخانه هیدروپونیک این شهرستان را به صورت حضوری افتتاح کرد.
خانم واعظی در حاشیه مراسم افتتاح اورژانس شهری زرند با قدردانی از تلاش کادر درمان تصریح کرد: اورژانس از استانداردهای شهروندی محسوب می شود و نقش مهمی در سلامتی مردم دارد.
در پایان این سفر یکروزه خانم واعظی از بخش های مختلف کارخانه واگن سازی زرند بازدید کرد.


منبع : معاونت توسعه مدیریت و منابع
بازدید ها : ۴۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۶  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲