مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۹/۱۱/۱۶

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی چند پروژه در شهرستان انار با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمان

در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر چند پروژه عمرانی و اقتصادی شهرستان انار با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمان به بهره برداری و عملیات اجرایی چند پروژه نیز آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان صبح پنجشنبه شانزده بهمن ماه و همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر، دکتر واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان به منظور افتتاح و کلنگ زنی همزمان چند پروژه به شهرستان انار سفر کرد.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری به همراه فرماندار و امامان جمعه انار و امین شهر و سایر مسئولین محلی با حضور در کارگاه تولیدی پوشک و نوار بهداشتی، این واحد تولیدی را افتتاح و سپس بصورت همزمان سایر پروژه ها شامل، آسفالت ۷۰هزار متر مربع معابر شهری انار و امین شهر، ۴ مورد توسعه اصلاح شبکه برق رسانی و روشنایی، احداث بولوار سردار شهید سلیمانی، بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ولیعصر، ۹ مورد اجرای گاز رسانی و اجرای طرح آبیاری قطره ای و کارگاه بسته بندی خشکبار شرکت نگین دشت جنوب جمعا با حجم سرمایه گذاری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
همچنین در این سفر عملیات اجرایی ۲ مجتمع خدمات رفاهی درجه یک بین جاده ای از پروژه های قابل کلنگ زنی در دهه فجر امسال این شهرستان آغاز شد.
واعظی در این مراسم با تاکید بر الگو سازی از این اقدامات و معرفی واحدهای تولیدی موفق اظهار کرد: واحدهای تولیدی ما باید بتوانند با دانشگاه ها تعامل داشته و از پژوهش های آنها در راستای افزایش کیفیت استفاده کنند.


منبع : معاونت توسعه مدیریت و منابع


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۶  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲