مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۹/۱۱/۱۶

بهره برداری و کلنگ زنی ۷۰ پروژه به مناسبت دهه فجر در رفسنجان

همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور خانم دکتر واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان؛ ۷۰ پروژه در شهرستان رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان ظهر امروز شانزده بهمن ماه خانم دکتر واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان به منظور افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۷۰ پروژه به ارزش ۱۳۷۰ میلیارد ریال به شهرستان رفسنجان سفر کرد.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان در این سفر به همراه فرماندار رفسنجان و مسئولین محلی طرح آبیاری قطره ای ۱۴۸ هکتاری را افتتاح و سپس با حضور در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان فاز اول کارگاه تولیدی ماسک با نام "نانو تجهیزات آسیا" را با سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار یورو و اشتغال ۳۵ نفر افتتاح و همزمان سایر پروژه های این شهرستان را به بهره برداری رساند.
افتتاح ۲ مدرسه با مشارکت خیرین و دولت، بهسازی و آسفالت جمعا بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع از معابر شهری و روستایی شهرستان، افتتاح ۲ بوستان شهری و روستایی، افتتاح ۲ زمین چمن مصنوعی، تامین آب و احداث مخزن شرکت آبفا، برق رسانی و رفع افت ولتاژ، افتتاح ۲ طرح صنعتی و تولیدی، بهره برداری از ۵ پروژه عمرانی دانشگاه ولیعصر(عج)، احداث ۱۷۰۰ متر مربع ساختمان بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی، افتتاح طرح آبیاری قطره ای ۱۹۰ هکتاری و ۵ کیلومتر خط انتقال آب، افتتاح ۳ واحد دامداری، بهره برداری از ۳ پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور و همچنین کلنگ زنی تعدادی پروژه های عمرانی شهرداری رفسنجان؛ از شاخص ترین پروژه های مورد بهربرداری و کلنگ زنی در سفر سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان به این شهرستان بود.
دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته ابراز امیدواری کرد که سرمایه گذاران در فازهای بعدی هم کارشان را پیش ببرند.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان اظهار کرد: با همت سرمایه گذاران به عنوان رزمندگان جبهه اقتصادی و تولیدی؛ و همکاری و تلاش مسئولین به یمن انقلاب اسلامی باید زمینه اشتغال خوبی را برای جوانان این مرز و بوم محیا سازیم.
وی عنوان کرد: امروز شاهد بودیم که کار دسته جمعی و تیمی به ثمر نشسته و امیدواریم بتوانیم به عنوان خدمتگزار جمهوری اسلامی و مردم؛ از این اقدامات حمایت کرده تا در جهت توسعه کشور گام برداریم.


منبع : معاونت توسعه مدیریت و منابع


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۶  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲